Napsali jste nám

vaše zkušenosti

Mně vyhovoval způsob komunikace jako takové a vůbec spolupráce se vším všudy. Bylo skvělé a jinde jsem se s tím nesetkal, že jsem od vás ještě před podpisem smlouvy přesně věděl, kolik mě všechno kompletně bude stát peněz. Díky Petr Novotný
Petr Novotný​
Hlavně kvůli našim dvěma nemocným dětem jsme potřebovali rychle bydlet a jistotu, že stavba bude dokončena v termínu a za předem domluvených podmínek. Ještě existují slušní lidé, kteří dodrží, co slíbí. Moc děkujeme
Mirek a Petra Sochorovi
Manžel hodně pracuje, já jsem na mateřské. Naštěstí jsme dostali doporučení na vás. Byli jsme překvapeni, že v rámci ceny za nás oběháte úřady, prověříte pozemek a navíc vyřídíte stavební povolení i kolaudaci, zajistíte veškeré testy a zkoušky. A vše v termínu. ÚŽASNÉ, děkujeme.
Martina V.
Jsme velká rodina. Když se dcery odstěhovaly, chyběly mi společně strávené chvíle. Do bytu v Praze jsme se třeba o Vánocích i s vnoučaty všichni pohodlně nevešli. Proto jsme začali zjišťovat možnosti. Přátelé nám dali doporučení na firmu pana Davida. V únoru jsme začali prodávat byt, vyhlídli si pozemek, po konzultaci zdarma vybrali dům. V prosinci bylo hotovo. Byly to ty nejkrásnější společně strávené Vánoce v novém.
Marie P.
Díky Simply Invest jsme si před 8 lety mohli splnit své sny. A na ten „fofr“, pokud tak mohu dobu výstavby nejlépe vystihnout, vzpomínají naši sousedé ještě dnes. V březnu jsme firmu oslovili, v dubnu sehnali pozemek, v srpnu se koplo do země a při oslavě České státnosti jsme drželi klíče v ruce. Mohu jen doporučit a zdravím Davidovi.
Zdeněk J.
Jsem nadšen že existují na našem trhu firmy, jako je ta Vaše. Právě jsem dočetl „Váš průvodce stavebníka“. Ve stavebnictví se pohybuji a spoustu věcí/rad jsem nevěděl, či bych si neuvědomil. Uvažujeme o stavbě RD a takovéto informace jsou k nezaplacení. Simply Invest rozhodně naše preferovaná firma.
Martin R.