up

VÝHODNÉ NABÍDKY

>více

Nové domy

>více

PATROVÉ DOMY

>více

VÝHODNÉ NABÍDKY

>více

Nové domy

>více

PATROVÉ DOMY

>více

Nové domy

>více

PATROVÉ DOMY

>více

Seznamte se s námi

Jsem člověk, který pracoval v oboru stavebnictví i jako zaměstnanec. Znám všechny oblasti i zákoutí tohoto oboru a vždycky mi na něm vadilo několik věcí.

Jednak to byly plané sliby stavebních firem o cenách i dodávkách termínů, neúplné cenové nabídky, s následným navyšováním rozpočtu, ale i snižující se kvalita práce, která byla pro naši zem vždy tak typická.

Jako zaměstnanec jsem nemohl ovlivnit většinu věcí, se kterými jsem nesouhlasil. Proto jsem založil vlastní společnost Simply Invest, rodinné domy s.r.o., abych mohl mnohé změnit k lepšímu.

Mým splněným cílem u každé stavby je zejména pocit, že se zákazníkům mohu kdykoliv upřímně podívat do očí, protože vím, že pro jejich spokojenost jsme všichni u nás ve firmě udělali úplné maximum, všechno proběhlo podle plánu a i po letech od dokončení stavby máme spokojené zákazníky, kteří nás doporučují svým příbuzným a známým.

Jsem zejména šťastný, že jsme jako jediní na českém trhu vylepšili funkční systém výstavby dřevostavby, založený na nejkvalitnějším materiálu z dílny RD Rýmařov, který přinesl komfort zdravějšího bydlení a spokojenost již tisícům zákazníků.

Stavba rodinných domů neznamená pouze montáž jednotlivých stavebních částí dohromady. Chtěl jsem se vydat jinou cestou než veškerá konkurence a dodávat stavby opravdu na klíč, což v Česku bohužel vůbec není pravidlem, ač to tak stavební firmy často nepravdivě prezentují.

My se na stavbu rodinného domu díváme z pohledu konkrétního zákazníka. Zákazníka, který není z oboru a nemůže znát všechna úskalí kolem celé výstavby a do detailu vědět, jak se staví dřevostavba.

Individuálním přístupem docílíme nejen toho, že je naše stavba postavena v termínu a za domluvenou cenu, kterou ještě před podpisem smlouvy spočítáme, ale hlavně toho, že se můžete pár týdnů po začátku stavby s celou rodinou nastěhovat.

Většina zákazníků nezná postupy, nástrahy, ani cílené finty stavebních firem a zbytečně tak přichází o statisíce.

Pokud mezi ně nechcete patřit, nechcete přijít o peníze a udělat chyby jako stovky lidí před vámi, stáhněte si HNED TEĎ ZDARMA náš ebook s názvem KOMPLETNÍ PRŮVODCE STAVEBNÍKA, kde se dozvíte od A do Z, co vás čeká a nemine při stavbě domu od výběru vhodného pozemku po kolaudaci a nastěhování, CO BY MĚLA OBSAHOVAT A NEOBSAHUJE NABÍDKA VĚTŠINY STAVEBNÍCH FIREM a další důležité rady, které vás mají za úkol zejména ochránit před chybami stojícími zbytečné peníze.

Naše realizace

Máte dotaz?