O NÁS

SOUČASNOST

Specializujeme se na stavbu dřevostaveb v podobě rodinných domů. Toto zaměření nám umožňuje postavit nový dům té nejvyšší kvality a za jasně daných podmínek. Navíc za cenu, kterou v průběhu práce nenavyšujeme. Věříme totiž na poctivý obchod. V Simply Invest táhneme všichni za jeden provaz. Každého člena týmu si pečlivě vybíráme tak, aby odvedl kvalitní práci pro klienta. A to díky správně nastavené struktuře, aktuálním a průběžně vytvářeným pracovním postupům. Zásluhou vlastních nápadů a profesionalitě jsme schopni splnit požadavky našich klientů podle jejich představ. A zároveň působit jako schopná, morální a zodpovědná společnost.

vize

Vize a cíle naší společnosti byly jasné už od počátku jejího založení. Plníme je, a tak budujeme zdravou, sebevědomou a finančně silnou společnost, která vždy dostojí svým závazkům vůči zákazníkovi.
A k tomu přidáme něco navíc.
Do budoucna chceme držet už zaběhlý trend, kdy špičkový dům představuje splněný sen klienta, který je postavený podle jeho specifikace a ve stanoveném termínu.

historie

Společnost Simply Invest s.r.o. založil v roce 2009 Viktor David, který je dodnes jediným majitelem a jednatelem. S poměrně malým týmem spolupracovníků začal stavět první domy. „Měl jsem velkou radost, že se stavby dařilo realizovat v dohodnutých termínech, v patřičné kvalitě, a že zákazníci byli spokojení,“ vzpomíná na začátky David. Dodnes má celý tým přátelské vztahy se svými zákazníky.

Váš

kontakt

Zákaznická linka
neváhejte nás kontaktovat
Váš primární kontakt pro komunikaci s námi. Těšíme se na vaše přání i dotazy.“

Seznamte se

Se Simply Týmem

Jiří Strunga
manažer zakázek

„Pomáhám, radím a pečuji o zákazníky, kteří oslovili naši firmu s realizací rodinného domu.“

Viktor David
jednatel a manažer zakázek

„Dohlížím a kontroluji, aby naše firma řešila realizace domů co nejrychleji a co nejlépe. Pomáhám, radím a pečuji o zákazníky, kteří oslovili naši firmu s realizací rodinného domu.“

Kateřina Davidová
asistentka jednatele

„Starám se, aby v administrativě a backoffice fungovalo vše na 100 %.“

Petr Škoda

příprava staveb

Iveta Šustrová

příprava staveb

Martin Pavlík

stavbyvedoucí

Martin Kule

stavbyvedoucí

Tereza Vecelová

administrativa, inženýring

JSME CERTIFIKOVANÍ ODBORNÍCI

SVÉ PRÁCI ROZUMÍME

Pravidelně absolvujeme odborná školení v našem oboru, proto abychom váš dům postavili perfektně.

Také pracujeme dle evropských norem a parametrů. Abychom stavěli technicky co nejlépe, byli jsme zařazeni do projektu pod záštitou EU.

Kontaktujte nás

S námi to jde simply

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.