O NÁS

SOUČASNOST

Specializujeme se na stavbu dřevostaveb v podobě rodinných domů. Toto zaměření nám umožňuje postavit nový dům té nejvyšší kvality a za jasně daných podmínek. Navíc za cenu, kterou v průběhu práce nenavyšujeme. Věříme totiž na poctivý obchod. V Simply Invest táhneme všichni za jeden provaz. Každého člena týmu si pečlivě vybíráme tak, aby odvedl kvalitní práci pro klienta. A to díky správně nastavené struktuře, aktuálním a průběžně vytvářeným pracovním postupům. Zásluhou vlastních nápadů a profesionalitě jsme schopni splnit požadavky našich klientů podle jejich představ. A zároveň působit jako schopná, morální a zodpovědná společnost.

vize

Vize a cíle naší společnosti byly jasné už od počátku jejího založení. Plníme je, a tak budujeme zdravou, sebevědomou a finančně silnou společnost, která vždy dostojí svým závazkům vůči zákazníkovi.
A k tomu přidáme něco navíc.
Do budoucna chceme držet už zaběhlý trend, kdy špičkový dům představuje splněný sen klienta, který je postavený podle jeho specifikace a ve stanoveném termínu.

historie

Společnost Simply Invest s.r.o. založil v roce 2009 Viktor David, který je dodnes jediným majitelem a jednatelem. S poměrně malým týmem spolupracovníků začal stavět první domy. „Měl jsem velkou radost, že se stavby dařilo realizovat v dohodnutých termínech, v patřičné kvalitě, a že zákazníci byli spokojení,“ vzpomíná na začátky David. Dodnes má celý tým přátelské vztahy se svými zákazníky.

Seznamte se

Se Simply Týmem

Veronika Hazuchová
asistentka manažera zakázek
„Jsem váš primární kontakt pro komunikaci. Těším se na vaše přání i dotazy.“
Veronika Hazuchová

Jiří Strunga
manažer zakázek

„Pomáhám, radím a pečuji o zákazníky, kteří oslovili naši firmu s realizací rodinného domu.“

Viktor David
jednatel a manažer zakázek

„Dohlížím a kontroluji, aby naše firma řešila realizace domů co nejrychleji a co nejlépe. Pomáhám, radím a pečuji o zákazníky, kteří oslovili naši firmu s realizací rodinného domu.“

Kateřina Davidová
asistentka jednatele

„Starám se, aby v administrativě a backoffice fungovalo vše na 100 %.“

Petr Škoda

příprava staveb

Iveta Šustrová

příprava staveb

Martin Pavlík

stavbyvedoucí

Martin Kule

stavbyvedoucí

Tereza Vecelová

administrativa, inženýring

JSME CERTIFIKOVANÍ ODBORNÍCI

SVÉ PRÁCI ROZUMÍME

Pravidelně absolvujeme odborná školení v našem oboru, proto abychom váš dům postavili perfektně.

Také pracujeme dle evropských norem a parametrů. Abychom stavěli technicky co nejlépe, byli jsme zařazeni do projektu pod záštitou EU.

Kontaktujte nás

S námi to jde simply

Váš e-mail bude použit v souladu s platnou legislativou a našimi pravidly na ochranu osobních údajů pouze za tím účelem, za jakým nám jej poskytujete.